Müşteri Yorumları

M.B. Dağ

Ciddi bir kaza yaptıktan sonra, arabam ön kısımdan epey hasar görmüştü. Tavsiye üzerine Kerim Bey'i aradım, ilgi gösterdi, arabayı oto sanayiye götürdüm, birlikte arabayı gözden geçirdik, kaput, ızgaralar, sol çamurluk, kapıya kadar yüksek oranda hasarlıydı. Arabayı teslim ettim. Beni ertesi gün aradı ve bilgi verdi, bu sırada ben de etrafta sorup soruşturmuştum, bilgi toplamıştım, durumun kendisinin maliyeti arttırdığı konusunda konuyla ilgisi olan herkes hemfikirdi. Ama bana verilen orijinal fiyatlandırma beni şaşırttı, eğer istersem yan sanayi çalışması da yapılabileceğini ama tavsiye etmediğini söyledi. Ben de kabul ettim. Ama sonucu merak ediyordum. Çünkü orijinal parça değişimiyle bu kadar ekonomik bir şekilde yapılacak olması beni şüpheye düşürmüştü. Zaman içinde devamlı telefonlaştık. Kerim Bey devamlı gelişmelerden beni haberdar ediyordu. İlgisi şaşırtıcıydı, şüphem git gide artıyordu. Nihayet bir aramasında arabanın işinin bittiği haberini verdi. Açıkçası merakla gittim.
Arabayı Bosoto'nun yola doğru uzanan ve arabalarla dolu taşlığı üzerinde göremedim, içeri doğru girdim. Araba içerideydi. Gerçekten gözlerime inanamadım. Arabayı galeride ilk gördüğüm gün geldi aklıma. Kazadan sonra o kadar üzülmüştüm ki, tüylerim diken diken oldu. Sonra Kerim Bey geldi yanıma, yapılan çalışmaları, tek tek anlattı, gösterdi. Tek kelimeyle arabayı bir kez daha sıfır teslim alıyordum. Evet gerçekten işinin kesinlikle ehli ve fırsatçı olmayan insanların hâlâ aramızda olduğunu bilmek, onlarla karşılaşmak ve dost olmak beni çok mutlu etti.

M. Turan

Harikasınız,
Sağlıklı güzel günler Oğuz Bey. Aramı aldım harika bir yer Bos Oto, İlgileri ve yaptıkları işçilik mükemmel. Sizin gibi bir dostum olmasından çok mutluyum. Yirmi Beş yıla yakın sigorta işlerim ve dostluğunuz beni hep mutlu etti. Sağlıklı, Mutlu, huzur dolu günler dilerim.

L. Kavuzlu

Hasar Operasyonunda görevli arkadaşlara ve Sayın Oğuz Emekliler e özverili çalışmaları için çok teşekkür ederim. İkame arabasının teslimi ve aracımın alınması, hasarın giderilmesi sonrasında da beni araçsız bırakmayacak şekilde zamanlaması muhteşemdi.
Görüldüğü kadarıyla servis de işini iyi yapmış.
Çok teşekkür ederim işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

P. Er

Değerli Oğuz bey ve şirket çalışanları,
Bir süre önce yeni aracıma yandan çarpan bir sürücünün sebep olduğu kazada bana göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Özellikle kendisiyle sürekli koordinede bulunduğum Selim beye ayrıca teşekkür ediyorum. Son olarak anlaşmalı olduğunuz Şaşmaz Sanayinde Bos Servise de işçilik ve süratlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

T. Gündoğdu

06***729 plakalı aracıma otoparkta sol arka kapı ve çamurluk kısmına çarpmışlardı.Hasar çok fazla değildi ama çok titiz olduğum için arabamı o hal ile kullanamazdım. Sigorta şirketim Oğuz Emeklier hasar işleri sorumlusu Erol Sencar beyi telefonla aradım.Hiç beklemediğim kadar yakın ilgi ve alaka ile karşılaştım. Ertesi gün yüzyüze görüşmeye gittiğimde yine aynı ilgi alakayı gördüm.Benim için hasarın nasıl ve nerede yapılacağı çok önemliydi. Bana BOS OTO''dan övgüyle bahsetti ve ikna olup rahatlamıştım. Aracımı BOS OTO' servisine götürmek üzere kendisine teslim ettim.Kafam rahattı. Ancak bu servisi merak ediyordum.İki gün sonra gidip yapılan işi yakından görmek istedim.Doğrudan kaporta boya kısmına gittim. Çalışan ustaların sıcak ilgisi beni çok mutlu etmişti.Aracımın düzeltme işi bitmiş, boya astarı atılmıştı.Yaptıkları işi çok beğenmiştim ama daha boyası yapılacaktı.Yine iki üç gün sonra tekrar gittiğimde boya işi de bitmişti.Arabamı yıkatıp tertemiz olarak karşıma getirdiklerinde
çok şaşırdım,mükemmel bir işçilik ortaya çıkmıştı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

A. Yalçın


Eğer ilk defa kaza yaptıysanız insanın morali çok bozuluyor acaba arabam eski haline dönebilecek mi diye düşünüyorsunuz. Taki arabanız Bos Otomotiv'de onarılana kadar.

Ama hiç düşünmeyin ve moralinizi bozmayın. Sıfır araba ile kaza yaptım ve çok üzüldüm. Servise tam gireceğim sırada Kerim Bey aradı İyi ki aramış. Kerim Bey ve ekibini tanıdıktan sonra ve onarılmış arabamı tam söyledikleri zamanda teslim aldıktan sonra Kerim Bey'in cebini telefonumda * (Yıldızlı Bölüme) kaydettim.

Girer girmez güler yüzlü, hoş geldiniz ve geçmiş olsun ile karşılamaları, İlgileri, ikame araba temini için yönlendirmeleri ve planlamaları, hasarlı araç ile ilgili yorumları, yapılacaklar konusunda sizi bilgilendirmesi, dedikleri zamanda onarımın tamamlanması ve en önemlisi KUSURSUZ ONARIM.
Kerim Bey ve BOS Otomotiv Ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

B. Kolcak Konukman

Güler yüzlü kadro ve kusursuz hizmet...

Yaşamış olduğumuz kaza sonrası sizlerin güvenli ellerine teslim ettiğimiz aracımızı son derece kısa sürede tamir ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

A. D. Belen

Sayın Yetkili(ler),
Aracımda ortaya çıkan hasarın onarımı ve tarafıma yeni araç temini konusunda
şirketinizin sunmuş olduğu hizmet kusursuz olup yardımlarınız için sonsuz
teşekkür ederim.

H. Eryılmaz

06 *** *3 plakalı aracımın onarımı için, günlük ihtiyaçlar nedeniyle, gözümde büyüttüğümden hemen müracaat edememiştim. Ancak, danışmak için gittiğim Oğuz EMEKLİER ofisinde Erol bey tarafından gösterilen çok yakın ilgi ile tüm endişelerim giderildiği gibi, hemen teslim edilen yedek araç ile onarım süreci başladı.

Onarımı yapan BOS OTO firmasının da gayretleri ve desteği ile hiç mağdur olmadan süreç tamamlandı.

Arabamızı tertemiz teslim aldık.

Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Kazasız ve güzel günler dileklerimle.

V. G. Ölmez

Eşimin hafif hasarlı bir kazası sonucu AXA Oyak Oğuz Emeklier Şubesinden aldığımız hizmetten çok memnun olduk.
Aşağıda isimlerini yazdığımız personelin ilgi ve alakası bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Kendilerine teşekkür eder takdirlerimizi belirtiriz.

Sn. Oğuz Orhan Emeklier,
Sn. Filiz Hanım
Sn. Oktay Bey (BOS OTO Servisi)
Sn. Ümmet Bey (BOS OTO Servisi)

Saygı ve selamlar ;

G. Altuğ

Merhabalar;

10 gün kadar önce 06***67 plakalı aracıma otoparkta çarpmışlardı. Akabinde hemen sigorta şirketim Oğuz Emeklieri aradım. Ve ikame araç verilmesinden aracın BOS OTO servise götürülüp tamir edilme ve teslim edilmesi sürecinde hiçbir zorluk yaşamadım. Malesef insanın başına bir kaza gelince anlaşılıyor sigorta şirketinin ve hizmetlerinin önemi. Erol Sencar Bey'e ayrıca teşekkür ederim bu süreçteki emeğinden ve hizmetinden dolayı.


Tekrar teşekkürler.

İyi çalışmalar

A. Onay

Küçük bir tampon sıyırması kazası geçirdim. Hemen Ankara bölgeye başvurdum, gerektiği şekilde ilgilendiler. Teşekkür ederim. Beni bir servise yönlendirdiler ''BOS oto servisi'' serviste'de yakın ilgi gösterdiler ve otomobilimi teslim aldiı. Gerek sigorta çalişan elemanlarina ve gerekse oto servis elemenlarima teşekkür eder memnuniyetimi bildiririm.

Hayirli işler dileklerimle