• ARACINIZ BİZİMLE GÜVENDE
  Güleryüzlü Hizmet
  Mekanik
  Kaporta
  Boya
  Dolu Hasar Onarımı
  Boyasız Göçük Düzeltme
 • ARACINIZIN DOKTORU
  Müşteri Odaklı Yaklaşım
  Ücretsiz Ekspertiz
  Periyodik Bakım
 • NEDEN BOS OTOMOTİV?
  Aracınızda oluşan dolu hasarlarını "0" hata ile onarıyoruz.
  Park hasarlarında ve diğer kaporta hasarlarında aracınızın boyasını bozmadan
  "0" hata ile düzeltiyoruz.
  Verdiğimiz tüm hizmetlerde "0" hata ile çalışıyoruz.
  Tüm boya işlemlerinde "5 yıl Boya Garantisi" veriyoruz.
 • NEDEN BOS OTOMOTİV?
  Güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
  Müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.
  Teknolojiyi yakından takip ediyor ve en kısa sürede
  müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmeti veriyoruz.

HER MARKA VE MODEL ARACA HİZMET VERMEKTEYİZ.

NEDEN BOS OTOMOTİV ?

Aracınızda oluşan dolu hasarlarını "0" hata ile onarıyoruz.
Park hasarlarında ve diğer kaporta hasarlarında aracınızın boyasını bozmadan "0" hata ile düzeltiyoruz.
Verdiğimiz tüm hizmetlerde "0" hata ile çalışıyoruz.
Tüm boya işlemlerinde "5 yıl Boya Garantisi" veriyoruz.
Güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.
Teknolojiyi yakından takip ediyor ve en kısa sürede müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmeti veriyoruz.

= HİZMETLERİMİZ =


Mekanik

Mekanik

Mekanik aksamlarda yaşadığınız tüm problemler uzman ekibimiz tarafından incelenip, çözülüyor.


DEVAMI

Dolu Hasar Onarımı

Dolu Hasar Onarımı

Dolu kabusunuz olmasın. Dolunun aracınızda meydana getirdiği hasarı, sıfır hata ile düzeltiyoruz.


DEVAMI

Kaporta

Kaporta

Kaporta hasarlarının tamamı uzman ekibimizin incelemeleri sonrası en kısa sürede düzeltilir.


DEVAMI

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Bu manzara sizi korkutmasın!! Boyasız göcük düzeltme işlemimiz ile aracınız ilk günkü gibi...


DEVAMI

Boya

Boya

Aracınızın boyası, yollarda parlasın...


DEVAMI

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik bakımınızı yaptırın, yolda kalmayın.


DEVAMI

Müşterilerimizden

 • M.B. Dağ

  Ciddi bir kaza yaptıktan sonra, arabam ön kısımdan epey hasar görmüştü. Tavsiye üzerine Kerim Bey'i aradım, ilgi gösterdi, arabayı oto sanayiye götürdüm, birlikte arabayı gözden geçirdik, kaput, ızgaralar, sol çamurluk, kapıya kadar yüksek oranda hasarlıydı. Arabayı teslim ettim. Beni ertesi gün aradı ve bilgi verdi, bu sırada ben de etrafta sorup soruşturmuştum, bilgi toplamıştım, durumun kendisinin maliyeti arttırdığı konusunda konuyla ilgisi olan herkes hemfikirdi. Ama bana verilen orijinal fiyatlandırma beni şaşırttı, eğer istersem yan sanayi çalışması da yapılabileceğini ama tavsiye etmediğini söyledi. Ben de kabul ettim. Ama sonucu merak ediyordum. Çünkü orijinal parça değişimiyle bu kadar ekonomik bir şekilde yapılacak olması beni şüpheye düşürmüştü. Zaman içinde devamlı telefonlaştık. Kerim Bey devamlı gelişmelerden beni haberdar ediyordu. İlgisi şaşırtıcıydı, şüphem git gide artıyordu. Nihayet bir aramasında arabanın işinin bittiği haberini verdi. Açıkçası merakla gittim. Arabayı Bosoto'nun yola doğru uzanan ve arabalarla dolu taşlığı üzerinde göremedim, içeri doğru girdim. Araba içerideydi. Gerçekten gözlerime inanamadım. Arabayı galeride ilk gördüğüm gün geldi aklıma. Kazadan sonra o kadar üzülmüştüm ki, tüylerim diken diken oldu. Sonra Kerim Bey geldi yanıma, yapılan çalışmaları, tek tek anlattı, gösterdi. Tek kelimeyle arabayı bir kez daha sıfır teslim alıyordum. Evet gerçekten işinin kesinlikle ehli ve fırsatçı olmayan insanların hâlâ aramızda olduğunu bilmek, onlarla karşılaşmak ve dost olmak beni çok mutlu etti.

 • M. Turan

  Harikasınız, Sağlıklı güzel günler Oğuz Bey. Aramı aldım harika bir yer Bos Oto, İlgileri ve yaptıkları işçilik mükemmel. Sizin gibi bir dostum olmasından çok mutluyum. Yirmi Beş yıla yakın sigorta işlerim ve dostluğunuz beni hep mutlu etti. Sağlıklı, Mutlu, huzur dolu günler dilerim.

 • L. Kavuzlu

  Hasar Operasyonunda görevli arkadaşlara ve Sayın Oğuz Emekliler e özverili çalışmaları için çok teşekkür ederim. İkame arabasının teslimi ve aracımın alınması, hasarın giderilmesi sonrasında da beni araçsız bırakmayacak şekilde zamanlaması muhteşemdi. Görüldüğü kadarıyla servis de işini iyi yapmış. Çok teşekkür ederim işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

 • P. Er

  Değerli Oğuz bey ve şirket çalışanları, Bir süre önce yeni aracıma yandan çarpan bir sürücünün sebep olduğu kazada bana göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Özellikle kendisiyle sürekli koordinede bulunduğum Selim beye ayrıca teşekkür ediyorum. Son olarak anlaşmalı olduğunuz Şaşmaz Sanayinde Bos Servise de işçilik ve süratlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • T. Gündoğdu

  06***729 plakalı aracıma otoparkta sol arka kapı ve çamurluk kısmına çarpmışlardı.Hasar çok fazla değildi ama çok titiz olduğum için arabamı o hal ile kullanamazdım. Sigorta şirketim Oğuz Emeklier hasar işleri sorumlusu Erol Sencar beyi telefonla aradım.Hiç beklemediğim kadar yakın ilgi ve alaka ile karşılaştım. Ertesi gün yüzyüze görüşmeye gittiğimde yine aynı ilgi alakayı gördüm.Benim için hasarın nasıl ve nerede yapılacağı çok önemliydi. Bana BOS OTO''dan övgüyle bahsetti ve ikna olup rahatlamıştım. Aracımı BOS OTO' servisine götürmek üzere kendisine teslim ettim.Kafam rahattı. Ancak bu servisi merak ediyordum.İki gün sonra gidip yapılan işi yakından görmek istedim.Doğrudan kaporta boya kısmına gittim. Çalışan ustaların sıcak ilgisi beni çok mutlu etmişti.Aracımın düzeltme işi bitmiş, boya astarı atılmıştı.Yaptıkları işi çok beğenmiştim ama daha boyası yapılacaktı.Yine iki üç gün sonra tekrar gittiğimde boya işi de bitmişti.Arabamı yıkatıp tertemiz olarak karşıma getirdiklerinde çok şaşırdım,mükemmel bir işçilik ortaya çıkmıştı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

= ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİ == HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER SİGORTA ŞİRKETLERİ =